Вака изгледа Памела без шминка!

2 август, 20110
pamela bez sminka

Иако има 44 години, Пами сеуште изгледа атрактивно и заводливо. Таа е запамтена по сцената со фамозниот црвен костим за капење како трча по плажата.

И на овие години таа снима секси едиторијали за најпознатите магазини, како и рекламни кампањи за познати брендови за долна облека.

Но, не изгледа Пами онака како што сме научени да ја гледаме. Таа деновиве со огромна храброст излезе и се прошета по улиците на Малибу, без тронка шминка. Додека некои беа разочарани од тоа како таа навистина изгледа, некои го поздравија овој чекор со восхит за храброста која ја има Пами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit