Пристигнува новото продолжение на Бетмен

20 јули, 20110
thedarkknight460

Филмот во американските кина ќе се појави на 20 јули 2012 година, а со него ќе се појават и Кристијан Бејл (Бетмен), Ани Хатхавеј и Марион Котилард.

Трејлерот покажува како стриот пријател на Бетмен, Гордон (Гари Олдмен) го повикува супер јунакот да се врати во борба против злото и да се спаси Готам Сити од катастрофа.

Во последното продолжение, главниот негативец го глуми Том Харди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit