Ријана излезе, а заборави да се облече?

20 јули, 20110
Rihanna+Rihanna+East+Side+Ink+hEhbEkf075rl

Гламурозната сценска облека Ријана си ја замени со удобна широка кошула. Но само со тоа. На неа немаше ништо повеќе.

Таа низ улиците на Њујорк се прошета во опуштена варијанта и ги збунувала сите што покрај неа поминале.

Нормално, треба да имаме малку разбирање и за неа. По напорните концерти и непријатни костими редно е да се одмори:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit