Проститутката која спиела со француските фудбалери глуми кукла за секс

2 јуни, 20110
zahia_dehar_625_youtube

Тинејџерската проститутка која имала секс со повеќе францски фудбалери, сега глуми во филм каде таа ја има улогата на кукла за секс.

Захиа Дехар глуми во филмот “Bionic”, каде е секс кукла која ќе излезе од лабараторијата на брилијантните научниците кои ја создале само за да ја искористат сексуално.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi