Шварценегер никогаш не направил ДНК тест на вонбрачниот син

2 јуни, 20110
Arnold Schwarzenegger

Шварценегер и призна на својата сопруга дека има вонбрачно дете, но никогаш не направи ДНК тест за да се потврди кој е татко на вонбрачниот син. Иако во времето кога неговата љубовница останала бремена, била во брак со друг маж, кој цело ова време мислел дека е татко на детето сепак никој до сега не го превземал овој чекор.

Блиски извори на Шварци изјавиле дека тој не сакал да го прави овој тест, затоа што физичката сличност била повеќе од очигледна.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma