Првите фотографии од филмот “Wonder woman”

31 март, 20110
AdriannePalicki

Едриен Палицки е новата Wonder woman. Веќе започна снимањето на телевизискиот серијал “Wonder woman”, кој е модерна верзија на онаа претходната.

Првите фотографии од снимањето се објавени, од кои може да се види како Едриен изгледа во костимот на супер жената.

Новиот костум е модифицирана верзија од претходниот. На фотографиите кои следат може да видите како Едриен изгледа во тесни сјајни кожени панталони во сина боја и златни ѕвезди, и корсет со црвена и златна боја. Ова е косимот кој го носи супер жената спремна за акција.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi