Пуштени 22.000 карти во продажба за концертот на Ејми во Белград

5 април, 20110
amy-winehouse-8

На 18-ти јуни на Калемегдан, Белград настапува една од женските музички икони, Ејми Вајнхаус. Концертот на кој ќе настапат Ејми, Моби и уште неколку изведувачи е во организација на Аволон.

Картите се од денес пуштени во продажба и може да ги најдете во Југотон. Со оглед на тоа дека светските ѕвезди најавија изведба на песни од нивните долго најавувани албуми, треба да побрзате со купувањето на картите.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit