Работи кои не смеете да му ги кажете на момчето

26 јуни, 20110
ashley_madison

Од сериозни до хумористични, следат неколку фрази кои никако не смеете да ги изговорите пред момчето, барем не на глас.

 • Намера за флерт – “Твојот најдобар другар е навистина згоден“.
 • Искрени чувства – “Не можам да ја поднесам мајка ти“.
 • Премногу искреност – “Всушност, ти не си најдобриот со кој сум била“.
 • Поранешни момчиња – “Вчера размислував за поранешниот…“.
 • Премногу лично – “Мислам дека ти опаѓа косата“.
 • Преминување на границите – “Ти ги прочитав пораките додека се тушираше“.
 • Плеткање со семејството – “Охо, брат ти сега е слободен“.
 • Hello Kitty – “Мојата мачка ми е најважна“.
 • Премногу нападно – “Мислам дека треба да се депилираш“.
 • Премногу брзо – “Отсекогаш сонував за голема венчавка со 500 гости во некоја палата, а ти?
 • Тагување за пропуштеното – “Навистина ми е жал што не го сретнав твојот цимер пред тебе“.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/