Rihanna и Britney си разменија сочен бакнеж на доделувањето на Billboard наградите

23 мај, 20110
naslovna rihanna i britney

Rihanna по доделувањето на Billboard наградите замина со две награди и еден сочен бакнеж. Таа на манифестацијата ја отпеа песната “S&M” на која како специјален гостин и беше Britney. Во продолжение ви нудиме една кратка галерија и видео од изведбата на “S&M”.

http://www.youtube.com/watch?v=88aomeGISxQ&feature=player_embedded

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/