Ријана и Бритни ќе снимаат дует

11 април, 20110
rihanna_britney

Ријана на својот профил на Твитер се пофали дека ќе снима дует со Бритни Спирс. Поточно ќе се снима ремикс за веќе снимената песна S&M на Ријана.

Двете пејачки во последно време се многу блиски и не пропуштаат прилика да си поделат комплименти. Така Ријана за својата пријателка Бритни изјави дека е една од најпопуларните и најголемите поп ѕвезди во моментов.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi