Ријана на насловната на Американскиот Vogue

17 март, 20110
rihanna-cover1a

Најлошо чуваната тајна во модата е откривањето на Ријана дека ќе се појави на наслвоната на Vogue. Самата пејачка уште во јануари ја објави веста дека стигнала до насловната на Vogue, и тоа постирајќи на Твитер. “Само што заврши мојата прва фотосесија за насловната на Vogue, со Ени Леибовитз“ е постот кој таа го објавила на социјалната мрежа. Ријана е облечена во фустан на Шанел, косата и е како пламен и помалку наликува на Венерата на Ботичели.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi