Ријана не очекува да се смири со Крис Браун

31 март, 20110
rihanna and chris

Ријана во своето интервју кое го даде за магазинот Ролинг Стоун, даде изјава во која вели дека сака да се релаксира односот со нејзиното поранешно момче Крис Браун.

Тоа не значи дека сакам да се смириме, несакам никогаш да разговараме повеќе, изјави Ријана. Несакам повеќе да биде присутен во мојот живот и тој треба да ја почитува одлуката на судот да не ми се доближува во близина од 100 метри, додаде таа во својата изјава.

Она што тој ми го направи е лична работа, нема никаква врска со нашите кариери, јас несакам да му наштетам, заврши Ријана. Но, Крис тешко го поднесува сето ова бидејќи на последната музичка манифестација тој неможеше да присуствува бидејќи не смее да биде во нејзина близина.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma