Ријана збесна

25 јуни, 20110
rihanna-chris-brown

Ријана била бесна поради вестите кои беа објавени, дека таа го провоцирала Крис Браун да ја удри. На интернет се прошири веста дека Ријана на својот Twitter профил изјавила: “Признавам. Го провоцирав Крис да ме удри, тоа не е целосно негова вина. Простете!”. Пејачката вели дека била изненадена кога го видела тоа и изјавила дека никогаш не такво нешто не објавила на нејзиниот профил и објавила демант: ” Вие треба да бидете сигурен извор на информации за музика…ова е глупост”.

Нешто подоцна, МТВ Канада ја демантираше приказната: “Обожаватели на Ријана, објавивме приказна која денес беше објавена на неколку сајтови. Не сакавме да бидеме злобни”, обајвува официјалниот профил на ТВ компанијата. Се се случило откога било објавено дека Крис Браун и пратил јавна порака на Ријана која покасно била избришана. “Дали ја доби фотографијата која ти ја пратив”, напишал незиниот поранешен дечко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma