РиРи со волнени панталони на плажа :)

10 август, 20110
NaslovnaRijana

Ријана сеуште е на Барбадос каде ужива со своите пријатели. Таа таму продефилира со неколку видови на бикини, и мора да прознаеме дека одлично изгледаше во секој од нив.

Овој пат таа се појави со кафени бикини, но само горниот дел. Надолу Ријана носеше волнени панталони од модниот бренд Missoni и чинат 700 долари. Но не ли е малку топло за волнени панталони да се носат на плажа?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit