Роби Вилијамс прима инекции тестостерон

2 јуни, 20110
Robbie Williams 8

Заради чувство на летаргичност, пејачот Роби Вилијамс два пати во неделата зема хормон тестостерон. Хормонот кој исто така поттикнува и сексуален нагон, Роби почна да го зема по лекарскиот совет од неговиот доктор.

Тој низ смеа изјавил: Кога прв пат дојдов на клиниката за да примам терапија, кога ги видов мажите кои го прават истото ми изгледаа као да имаат 40, а не 60 години. Сепак вистината е дека јас ја земам оваа терапија и се надевам дека чувството на летаргичност, апатија наскоро ќе исчезне.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma