Роби Вилијамс спие заедно со 8 кучиња! А жени??

15 јули, 20110
robbiewilliams

Популарнот пејач Роби Вилијамс откри една тајна за себе. Тој признал дека не може да спие без своите осум кучиња. Навикнат сум да спијам заедно со нив во кревет, и не сакам да ги оставам. Каде и да одам тие се со мене, изјавил Роби.

На почетокот тие не сакале да се качат на креветот, но откако тој купил прекривка со шепи од кучиња, тие полека се навикнале.

Тој и кога оди на турнеи со себе ги носи и кушињата. За секое од нив Роби смислил и име: Меги, Воли, Руди, Саманта, Сид, Дјук. Папит и Бејби.

Креветот на Роби е полн со кучиња, се прашуваме има ли место за неговата сопруга Ајдом Филд?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit