Salma Hayek: Мојот сопруг е размазено детиште

23 мај, 20110
Salma-Hayek-22

Актерката Salma Hayek призна дека откако е во брак со францускиот бизнисмен Francois Henri Pinalut станала вистинска домаќинка која поминува повеќе време во кујната отколку пред камерите.

Секоја вечер готвам, бидејќи кога станува збор за здравата храна мојот сопруг е рзамазено детиште, изјавила Salma.

Морам да признаам дека најпрво паничев кога дознав дека по свадбата треба да се преселам во Париз, но сега ми е многу убаво. Јас сум права домаќинка која живее во Париз, додала Salma.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma