Саркози ја шета бремената Карла Бруни

5 јули, 20110
nicolas-sarkozy-carla-bruni

Карла Бруни веќе е во поодмината бременост. Таа и нејзиниот сопруг, Саркози овие денови уживаат во заедничките моменти поминати во одмор и релаксација. Папараците успеале да ги уловат како тие двајцата одат на плажа. Ова се фотографиите на кои се гледа како Карла ужива во својата бременост.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit