Scarlett Johansson блесна на рекламата на D&G за make up инспириран од Сицилија

22 април, 20110
Scarlett-Johansson-for-Dolce-Gabbana-Cosmetics-SS-2011

Секси, провокативна, заводлива и во исто време нежна е Scarlett Johansson во новата рекламна кампања на D&G, за декоративна козметика.

Тие се инспирирани од Сицилија, па така и се наречени новите линии на производи. Сите добиле нови сицилијански имиња. Од D&G изјавиле дека Scarlett го доловила токму она што тие го барале.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma