Синот на Nicolas Cage ќе се жени

22 април, 20110
weston cage

Минатиот викенд не помина баш најдобро за Nicolas Cage. Но, овој викенд тој ќе има за што да слави. Неговиот син Weston Cage ќе се жени. Инаку Weston  е плод од љубовта на Nicolas и актерката Christina Fulton. Тој има уште еден син, Kal-El  со сопругата Alice Kim.

Nicolas ја споделил својата радосна вест со своите фанови на својот профил на Twitter.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi