Се сексала на гробишта и завршила во болница

7 јуни, 20110
0276007.48

Неименувана 39-годишна жена од Њу Џерси под итна постапка била примена во болница, откако на ногата и паднал надгробен споменик, и се здобила со тешки телесни повреди.
Според тоа како пишува во полицискиот извештај, неименуваната жена била во друштво на маж и заедно одлучиле да го посетат гробот на нејзиниот починат пријател. По некое време седејќи покрај гробот започнале страствен сексуалниот чин каде во голем занес турнале еден од надгробните споменици кој за несреќа паднал врз ногата на жената.
Според медицинскиот наод, жената се здобила со фрактура на ногата пренесува aol.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma