Шакира и Пике чекаат дете?

7 јуни, 20110
shakira i pike

Веднаш по објавувањето на веста дека Шакира го откажала концертот светските медиуми ја пуштија веста дека таа е бремена. Најпрво како причина била наведена техничкиот проблем, но потоа медиумите објавиле дека Шакира е бремена. Некои од магазините пишуваат дека концертот е откажан заради здравствените проблеми на Шакира.

Шакира и Пике сеуште не сакаат да ја коментираат веста. За сега оваа вест останува само како шпекулација.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma