Сексот и е омилен спорт на Камерон Диаз

7 јуни, 20110
Cameron+Diaz+Spike+TV+5th+Annual+2011+Guys+3xMFQo2exD_l

Актерката Камерон Диаз, која неодамна ја прекина врската со Алекс Родригез била гостинка во едно телевизиско шоу каде изјавила дека сексот е нејзин омилен спорт. Таа го имаше ова кажано во неколку наврати, но новинарите тоа го сфатија дека таа го кажува тоа само за да предизвика поголемо внимание за претстојниот филм “Bed Teacher”.

Во најновата своја изјава таа детално објаснила и дала одговор за тоа кој е нејзиниот омилен спорт. Јас обожувам секс. Тоа е мојот омилен спорт. Сакам да голедам, сакам да имам секс. Тоа сум јас, изјавила актерката.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma