Selena Gomez не сака да ја крие врската со Justin Bieber

4 мај, 20110
r vanity fair party 4 280211

Selena Gomez изјавила дека е многу вљубена и не сака да ја крие врската со Justin Bieber. Не сакам да ги споделувам најинтимните моменти од врската, но мислам дека нема потреба да криам дека ние сме заедно.

На прашањето како таа реагира на тоа, дека е со најпопуларната тинејџ атракција која ја сакаат милиони девојчиња, таа одговорила дека е среќна што Justin има толку многу обожавателки и воопшто не и пречи тоа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi