Сепак се заедно! Нема развод!

25 август, 20110
will-jeda

Вил Смит и Џада Пинкет Смит: “Ние сме заедно”

Вил и Џада Смит издадоа соопштение во кое потврдуваат дека се сеуште заедно по објавата што се појави во вторникот која кажува дека на нивниот 13-годишен брак му дошол крајот.

“Иако ние не сакаме да одговараме на ваков тип на објави во медиумите, гласините што циркулираат за нашиот однос се сосема неточни. Ние сме сеуште заедно, и нашиот брак е недопрен,” велат Вил и Џеда во заедничкото соопштение, дадено за Access Hollywood.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit