Serena Williams ќе запее

27 април, 20110
serena-williams

Serena Williams веќе се покажа како одлична тенисерка и дизајнерка. Овој пат реши да и се посвети и на музиката, бидејќи како што вели таа љубовта кон музиката ја има уште од мали години. Сега мисли дека е одлична шанса да го направи она што оддамна го посакува. Сега имам и време да и се посветам на рап музиката онака како што заслужува, изјавила Serena.

Таа е веќе видена како излегува од музичкото студио на Bryant Mekkaint.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi