Северина прозборе за својот Милан! А што да каже? Милан е “пун ко брод”, Севе ќе гувее додека не го “лапне”:)

27 јули, 20110
severina

Севе не зборува многу за нејзиниот приватен живот, но и кога ќе каже нешто не е за пофалба. Таа за еден хрватски магазин дала интервју каде кажала збор два за нејзиното момче и нивната врска.

Изјавила дека тој е поранешен панкер кој сега ги обожува нејзините баладаи. Кажала и дека секогаш појадуваат заедно, ги читаа весниците и разговараат на убави теми.

На многу прашања таа не дала одговор, но на едно од нив се збунила па некако и излетало од уста. Таа одговорила дека никогаш не се сменила заради Милан, ниту пак направила некоја отстапка од себе и своите желби заради него, а тоа било така само затоа што таа немала храброст за тоа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit