Северина со “Бред Пит” во првите 15 европски хитови за 2011 година:)))

26 декември, 20110
severina

Американскиот магазин: “The Hollywood Reporter”,  направи анализа на Светската и Европската музичка сцена.

Со оглед на тоа што се приближува крајот на годината, The Hollywood Reporter одлучил да ги избере најдобрите 15 европски песни за 2011 година. Помеѓу одбраните хитови се најде и Северина со песната “Бред Пит”.

Додека американските поп-хитови многу брзо доминираат во музиќкиот свет, еврпоските хитови често остануваат популарни само во рамките на границите на нивните матични земји.

Благодарение на YouTube за Севеина се слушнало и преку Антартикот. Нејниниот хит “Бред Пит” е преслушан преку 13 милиони пати.

Секси видеото кое Северина го снимила за хитот “Бред Пит” и покрај жешките сцени сепак е доволно сигурен за да го погледнете на работа:)

http://www.youtube.com/watch?v=BvaFmc0UTAw&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma