Шерон Стоун без градник

14 март, 20110
Sharon-Stone-4209

Славната Шерон Стоун и понатаму важи за неприкосновен секс симбол иако неодамна наполни педесет години. Папараците, викендов ја сликале при нејзиното излегување во Лос  Анџелес, и тоа што најмногу го задржало вниманието е тоа што Стоун повторно не носега градник. Тоа, сепак, не ја спречило повторно да им позира на фоторепортерите во проѕирна блуза.

Извор: Нетпрес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi