Штета! Нема да се роди наследничка на Северина:) Севе ќе роди син!

10 август, 20110
Severina-Vuckovic

Северина ужива во првите месеци од бременоста. Таа е пресреќна што наскоро ќе го роди своето прво дете и ќе се повлече од естрадата со цел да му се посвети на семејството.

Јас и Милан сме среќни што ќе добиеме принова. Во Февруари треба да се роди нашиот син, изјавила Севе.

Нажалост таа нема да добие наследничка. Иако веќе го имаше смислено и името за девојчето. Севе сакаше нејзината ќерка да се вика Коко, по еден лик од бајка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit