Згодна девојка, кратка сукња и цел сообраќај збунка :)

10 август, 20110
naslovnaskuter

Дечко на скутер во еден кинески град направи сообраќајка, само поради тоа што се сврте да види згодна девојка во кратко здолниште. Едно свртување во погрешен момент и тој изгуби концентрација и ориентација, па се мавна во комбето кое беше паркирано пред него.

Зад него налета уште еден скутерџија, а крајниот исход од оваа несреќа не ни е познат.

Погледнете што фатија сообраќајните камери!

http://www.youtube.com/watch?v=es4EymD3B3s

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit