Zara Woman за оваа есен

10 август, 20111
naslovna

По пролетно-летната колекција во која блеснаа јаките бои, оваа колекција за есен ја одбележуваат придушени бои и минималистички дизајн.

Црната, сината и белата боја се доминантни во колекцијата на Зара.

Класика и машки дизајн во женската мода. Одела со кошули и панталони, се трендот за оваа есен. Што се однесува на фустаните тие се долги и тесни и ја истакнуваат женственоста.

One comment

  • Dragan

    10 август, 2011 at 21:01

    lele ama e grda ovaa……………………………………………… bljak!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit