Што е аздис. Ким Кардашиан по втор пат си го прославила роденденот.

24 октомври, 20110
0

Познато е дека Ким Кардашиан сака да биде во центарот на вниманието, па изгледа и не е некое големо изненадување што американската старлета во Лас Вегас си организира и втора роденденска забава оваа година.

На забавата и се придружиле нејзиниот сопруг, Крис и семејството. Тие прославувале во хотелот Космополитен, а Ким била во фустан кој убаво ги истакнувал нејзините облини. Цела вечер се пиеле огромни количини на водка и шампањ, а салвеничката на крај и заиграла. Потоа одржала краток говор и им се заблагодарила на сите кои присуствувале на забавата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi