Шварценегер повторно Гувернер

31 март, 20110
schwarzenegger

Арнолд Шварценегер е повторно Гувернер, но овој пат во анимирана серија. Долго се дискутираше која ќе биде првата улога на набилданиот Шварценегер по завршувањето на неговата политичка кариера.

Во серијата тој ја напушта функцијата на гувернер за да стане таен борец против криминалот. И како и сите супер херои така и тој освен мускулите има супер модерна технологија и завидна колекција на оружје која ќе ја употреби за справување со криминалците која се наоѓа во визбите од неговиот дом.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi