Sирнете во домот на Шерон Стоун

24 септември, 20110
naslovna

Иконата на сексипилот, Шерон Стоун живее во луксузна вила која ја отсликува нејзината елегантност и совршеност.

Огромната вила се наоѓа во Беверли Хилс, а вреди цели 9 милиони долари. Деновиве оваа куќа е дадена на продажба, па секој оној кој располага со 9 милиони и има желба да живее во куќата на Шерон Стоун, сега ќе ја има таа можност.

Куќата е градена во медитерански стил, има седум спални соби, камин, пространа дневна соба, тениски терени, водоскоци, 14 паркинг места, голем двор уреден од најдобриот архитект.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi