Скарлет Јохансон и Шон Пен конечно потврдија дека се заедно

30 март, 20110
Scarlett-Johansson-and-Sean-Penn

Иако веќе долго време се зборува дека актерката Скарлет Јохансон и Шон Пен се во врска, тие вешто се криеа од папараците. Но, на венчавката на нивната колешка Риси Витерспун тие пристигнале заедно. По завршувањето на забавата останале во барот каде испиле уште еден пијалок и поминале 15 минути во прегратка како да се сами на светот.

Блиските пријателки на Скарлет изјавиле дека таа е потполно вљубена во Шон и дека кога е со него, не забележува ништо друго покрај себе.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi