Со кого го замени Џорџ Клуни?

7 јули, 20110
George_Clooney_Elisabetta_Canalis_66ème_Festival_de_Venise_(Mostra)

Италијанската водителка по прекинот на врската со Џорџ Клуни , утеха пронајде во поранечното момче.

Таа е фатена на  летување во Посатин, Италија, како се опушта на јахта .

Убавата италијанка не помина многу време сама, пред само неколку недели ја прекина врската со Клуни. Прашањето е дали таа воопшто некогаш целосно ја прекинала врската со поранешното момче, или сфатила дека Џорџ не може да го замени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit