Софи Тарнер со своите облини ја освојува Америка

30 мај, 20110
sophie-turner

Згодната австралиска манакенка Софи Тарнер повторно привлекува воздишки со своите заносни облини. Новиот секси едиторијал го снимила пред фотообјективот на Џош Рајан. Софи – 27 годишната русокоса е една од најпознатите и најдобро платени австралиски модели во САД. Модните агенти ја забележале уште на 14 години на плажа во предградието Аделаид и ја поканиле да учествува на бикини натпревар на кој ја земала првата награда. Потоа се појавила како учесник во познато австралиско шоу – Топ модел на кое постигнала голем успех и благодарение на тоа, таа стана една од најпознатите и најбараните модели во САД.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber