Совршена медиумска бура, Џастин Бибер и Пипа Миделтон ги здружија силите

31 мај, 20110
pippabieber

Пипа Миделтон и Џастин Бибер се здружија и отсега ќе работат заедно. Бибер има потпишано ексклузивен договор со семејството Миделтон и од сега на парчињата облека, капи, чаши ќе стои ликот на Џастин. Од семејството Миделтон изјвиле дека Џастин е моментално најпопуларниот тинејџер и затоа е ангажиран од страна на нивната семејна компанија.

Пипа станува се попоуларна по кралската венчавка. Од тогаш ја има редовно во медиумите, дали поврзано со нејзиниот приватен живот или за работните обврски кои и се зголемија со растењето на популарноста.

Џастин Бибер одлично ја користи популарноста. Неговата заработувачка значително ќе порасне по потпишувањето на договорот, со кој е соученсик во компанијата Миделтон.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma