Steven Tyler: Пробав секс со маж

18 мај, 20110
steven tyler

Во пресрет на објавата на својата биографија, Steven Tyler за да ја подгрее неизвесноста кај своите фанови објави неколку сочни моменти од својот приватен живот.

Тој изјавил дека неговиот живот имал многу секс, дрога и музика. Кога станува збор за сексот тој признал дека во младоста пробал и секс со маж, од кој не бил нешто посебно воодушевен. Во изјавата за секост додал, дека до сега не се случило да биде со жена која има доверба во него. Сите беа свесни за тоа каков сум и што правам, бев на врвот и бев злочест и луд, признал Steven.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi