Сури има куќичака на дрво вредна 100.000 долари

18 јуни, 20110
suri

Куќичката која ја има Сури, ќерката на Том Круз и Кети Холмс е опремена со водовод, струја со отмени теписи и поставени се и сигурносни камери. Конечно Сури ја има куќичката од соништата изјавил нивен близок пријател, таа сега ги собира другарките и заедно си гледаат телевизија. Пред извесно време светот беше шокиран од веста дека Сури има колекција на чевли вредна 200,000 долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma