Swarovski + Hello Kitty колекција

27 јуни, 20110
naslovna svarovski

Hello Kitty познатото маче од 1974 година, сега се здружи со Swarovski. Најновата колекција на овој бренд за накит ја сочинува една линија која е наменета за помладите како и за оние кои го обожуваат ликот од детството, Hello Kitty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit