Тајно ја хранел сопругата со опасни стероиди за да се здебели и да не излегува од дома! :)

5 ноември, 20110
111104083

Бизарен потег на очаен маж!

Љубоморен маж тајно ја хранел сопругата со опасни стероиди за да се здебели и да останува дома.

Далвар Синг од Англија, во храната на својата сопруга вметнувал таблети за дебелеење, кои на жената и предизвикале растење на влакна по лицето и грбот. Нивната ќерка го затекнала таткото како менува во таблети од едно во друго шишенце. Тој ги купувал таблетите Анаполон и Дианабол преку интернет.

Љубоморнито маж го признал делото пред суд, а неговата сопруга била разочарана и скршена од тага.

„Среќна сум  и не го сакам повеќе во моја близина. Му простувам се што направи во изминативе 17 години“, изјавила жената која сега почнала да зема терапија со женски хормони.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş