Така лесно се стигало до Бекамови…

25 јули, 20110
bekamovi

Куќата на Дејвид и Викторија Бекам е преплавена од подароци кои простигаат од различни страни за бебето Харпер, а дел од нив веќе се поклонети.

Бекамови големата количина на луксузини подароци, кои ги добиле отакако на свет дојде нивната ќерка Харпер,морале да ги донираат за добротворни цели.

Интересно е тоа дека Бекамови добиле дури 14 колични за бебе од различни производители, кои во ова виделе одлична можност да ги рекламираат своите прозиводи.

Сепак Викторија и Дејвид имаат строга политика околу прифаќање на подароци од компании со кои не се обврзани со договор, па така сите подароци завршиле во добротворни цели.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit