Тестаментот на Бин Ладен!!!

24 јуни, 20110
osama-bin-laden

Осама Бин Ладен, пред да оди кај Господ, оставил пишан документ т.е тестамент во кој меѓу другото го оставил во милијарди проценет свој имот на своите деца. Вили, трговски центри, јахти, куќи по целиот свет… Дали Ал Каеда е терористичка или бизнис асоцијација. Проценете сами!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/