Типична британска аристократија од „McQ“

31 декември, 20110
1

За да ја соживее марката McQ  од Alexander McQueen  дизајнерката Сара Бартон наоѓа инспирација во осаменоста на англиската провинција создавајќи ја колекцијата за есен 2012 година, запазувајќи го печатот на легендарниот дизајнер но без помпезност и премногу детали.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris