Том Хенкс председател на САД!?

14 ноември, 20110
38th AFI Life Achievement Award Honoring Mike Nichols - Show

Американскиот актер Том Хенкс е во преговори за улогата на претседателот на САД во акциониот филм “Patriot Down”, објавил весникот Варајети.
Во филмот се зборува за американскиот претседател кој мора сам да се снаоѓа во Авганистан по соборувањето на претседателскиот авион.
Јунакот на филмот “The Da Vinci Code” во моментов снима комедија за телевизија HBO по името “Players”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş