Топ 10 нajдебели животни

29 јули, 20110

Не ги третирајте животните како нешто поразлично од луѓето. И тие можат да бидат мрзеливи и со голем апетит. Како кај луѓето, така и кај животните има такви кои се борат со преголема тежина. Погледнете ги преслатките животинчиња кои имаат поголема тежина од нормалната, но сепак изгледааст слатко, за разлика од некои луѓе:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit