Топ 10 забранети филмови

22 август, 20110
Топ 10 забранети филмови

Предупредување – некои од следниве видеа содржат исклучително насилни и вознемирувачки сцени. Во историјата на филмаската продукција постојат фимови кои се направени, а потоа забранети да се прикажуваат.

Погледнете кои се тие!

10. Grotesque

9. Mikey

http://www.youtube.com/watch?v=KQTWFb7kVSI

8. The Human Centipede 2

7. Scum

http://www.youtube.com/watch?v=yn7o35NcJwo

6. A Serbian Film

5. Natural Born Killers

http://www.youtube.com/watch?v=YTCL0I2nK4A

4. The Evil Dead

3. Cannibal Holocaust

2. The Texas Chainsaw Massacre

http://www.youtube.com/watch?v=Vs3981DoINw

1. The Exorcist

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit