Топ 12 слики од комбинација на познатите личности

28 јули, 20110

Дали некогаш сте размислиле како ќе изгледа девојката кога би ги имала помешано цртите на лицето од Анџелина Џоли и Меган Фокс? Сигурно не:). Но има и такви кои помислиле на тоа, па дури се потрудиле и да ни покажат преку слика. Да погледнеме и да се намсееме 🙂

Benicio Del Toro and Brad Pitt
Jamie Lynn Spears and Britney Spears
Marilyn Monroe Scarlett Johansson
Megan Fox and Angelina Jolie
Hillary Duff and Christina Aguilera
Jennifer Lopez and Angelina Jolie
Jessica Alba and Marilyn Monroe
Kristin Kreuk and Jessica Alba
Natalie Portman and Keira Knightley
Nicole Kidman and Uma Thurman
Nicole Richie and Paris Hilton
Salma Hayek and Penelope Cruz

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit